Başa dön
Paylaş
  • %100 EL YAPIMI DERİ ÜRÜNLERİ
  • SİPARİŞ ÜZERİNE SİZE ÖZEL ÜRETİM
  • KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

Vejetal Deri

DOĞAL YAĞLARIN GİZLİ KARIŞIMI İLE BİTKİSEL TABAKLANMIŞ DERİLER!

Bitkisel tabaklama; deri tabaklamanın en geleneksel yoludur. Krom tabaklamadan farklı olarak, sadece bir parça deriyi vejetal tabaklamak için kestane ağaçlarının kabuğu gibi doğal bileşenleri yardımıyla kırk gün kadar sürebilir.

Bu işlem sayesinde bitmiş ürün renginin genellikle sıcak, zengin tabaklama tonlarından  tabaklama tarzına bağlı olarak da değişen genelde mükemmel ten renginde olması anlamına gelir.

Bitkisel tabaklanmış deri, neredeyse hiç kimyasal madde içermeden üretildiği için alerji ve azaltılmış çevresel etki dahil olmak üzere tüketicinin sağlığı için sınırlı risk taşır. Aynı anda hem kaliteli hem de çevre dostu olan bir kaç üründen biridir. Bitkisel tabaklama, nesiller boyu usta zanaatkarlara dek yıllarca geçen süreçleri kullanır.

Farklı kullanımlara uyum sağlamak için birçok yönden rafine edilebilecek el işçiliğine uygun özellikleriyle sıkı veya esnek olan yüksek verim ağırlıklı deriler üreten zengin bir çukur bitkisel tabaklama özelliklerine sahiptir. Bunlar, takımlama için küçük deri ürünlerden kayışlara, el çantalarına, döşemelik ve binicilik ekipmanlarına kadar çeşitlilik gösterebilir.

Bitkisel tabaklanmış (vejetal derisi) deri her yönden üstün bir üründür ve yüksek kaliteli hammaddeleri mükemmel teknik bilgi birikimi ile sonlandırır ve kullanım ömrü boyunca devam eden ve YAŞAYAN DERİ üretir.

Kaynak