Başa dön
Paylaş
  • %100 EL YAPIMI DERİ ÜRÜNLERİ
  • SİPARİŞ ÜZERİNE SİZE ÖZEL ÜRETİM
  • KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

Şartlar ve Koşullar

İşlem süresi:

Sitede bulunan tüm ürünlerimi siparişe göre özel olarak üretiyorum. Cüzdanlar için üretim süremi maksimum 3 gün olarak belirledim. Uzun yıllar kullanmak ve size ait bir ürün olsun istiyorsanız bu üretim süresini göze almalısınız.

Gurowemade, tek bir zanaatkar tarafından üretilmiştir. Ürünlerimi tasarımdan üretime her aşamada zevkle üretiyorum. Üretimi hızlandırmak için kestirmeden gitmiyorum.

Sevkiyata hazır ürünler varsa bunu stok bölümünde görebilirsiniz. Bu tür ürünler için teslimat süresi, sipariş verildikten sonraki bir gündür. Hazır ürünlerde kişiselleştirme mümkün değildir.

Deri:

Piyasadaki en iyi ve kaliteli deriyi kullanıyorum. Deri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kesim için kendi özel bıçaklarımı kullanıyorum ve kesimde hata payını sıfıra yakın yapıyorum. Derinin özelliğinden dolayı cilde bağlı olarak hafif renk değişiklikleri olacaktır.

Bitkisel tabaklanmış deri, geleneksel krom tabaklamaya kıyasla zamansız, güzel ve mükemmel dayanıklılık sunar. Abartmadan söylüyorum, zamanla deride harika bir kayma yaratıyor ve çocuklarınıza kadar bırakabileceğiniz eşyalara dönüşüyor. Çevre dostu ve ekolojiktir.

İadeler:

Sipariş üzerine yapılan kişiye özel ürünler sayesinde tüm satışlar iade edilmez.

Herhangi bir üretim hatası varsa, ürünü kesinlikle geçerli bir kusur kanıtıyla değiştireceğim. Ek olarak, herhangi bir iplik aşınmasının nadir görülen bir durumu, ücretsiz bir yeniden dikiş politikası kapsamındadır.

Dünya Çapında Sipariş

Dünya Çapında Sipariş

1 Yıl Garanti

1 Yıl Garanti

30 Gün İade Garantisi

30 Gün İade Garantisi

Hızlı Kargo

Hızlı Kargo

Güvenli Ödeme Sayfası

Güvenli Ödeme Sayfası