Başa dön
Paylaş
  • %100 EL YAPIMI DERİ ÜRÜNLERİ
  • SİPARİŞ ÜZERİNE SİZE ÖZEL ÜRETİM
  • KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

Hakkımızda

Gurowemade olarak yüksek kaliteli ve özel tasarım el yapımı deri ürünleri üretmeye kendimi adamıştır. Tüm ürenler tek bir zanaatkar tarafından tasarlanır ve üretilir.

Daima kaliteli, şık ve dayanıklı, aynı zamanda uzun yıllar kullanmaktan keyif alacağınız ürünler dizayn etmek ve bu ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyor olacağız.

Minimalist tasarımlar ve bu yaklaşımımız ile daha az kaynak kullanımı ile hem doğaya saygılı hem de yüksek standartlarda bir ürün üretmenin keyfini yaşarız. Sade ama sıradan olmayan modern ürünler tasarlamak ve üretmek temel felsefemiz.

Bilişim teknolojileri üzerine 2015 yılında kurulan şirketimiz Gurowemade markası ile deri ürünleri alanında da faaliyet göstermeye başlamış ve insanların beğenine sunmuştur.

Deri ürünleri üretmeye gönül vermiş insanlar için tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerin prototiplerini ya da kitlerini de satışa sunarak kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefledik. Gerçek bir hobinin nasıl gerçek bir iş kolu olabileceğini göstermeyi hedefledik. Gurowemade kitleri kullanmaya başladığınızda umarız size ilham olur.